آشنایی با سطوح مختلف و هدف هر دوره

1- سطح مقدماتی (Elementary)

هدف از دوره مقدماتی آشنایی با اصول جمله سازی انگلیسی (ساختار زبان انگلیسی) و آموزش فکر کردن به انگلیسی (انطباق زبان انگلیسی و فارسی) و تسلط بر جملات سوالی ، یادگیری بیش از ۱۵۰۰ لغت و عبارت روزمره و کاربردی شامل : کلیه مشاغل، صفات گوناگون، حروف اضافه زمان و مکان ، کلیه کلمات سوالی به همراه کاربرد آنها، معرفی کامل کلیه واژگان مربوط به پوشاک وسایل مختلف منزل ، مبلمان ، وسایل برقی، اجزای خانه اقوام و نسبت های فامیل، میوه جات و سبزیجات و آجیل، رنگها، نحوه گفتن ساعت، اعداد (اعشاری و کسری، درصد و معادلات ریاضی ) ماهها و فصل ها ، تاریخ (شفاهی ، نوشتاری) بطور کامل وپرسیدن و دادن نشانی بطور کامل ( درشهر، همراه با جهات جغرافیایی) روش های مختلف احوالپرسی و خداحافظی و …. و بطور کلی پایه سازی قوی و زیربنایی از دانش علمی و گفتاری زبان انگلیسی و افزایش سرعت و تسلط بر فنون زیربنایی مکالمه عملی در قالب هزاران سوال و جواب متنوع است. گذراندن این دوره سبب میشود زبان آموز لغات کافی و مناسب برای شروع مکالمه داشته باشد تمرین کافی جهت افزایش سرعت مکالمه انجام داده و اعتماد به نفس لازم در پرسیدن سوال یا پاسخ دادن به سوالات را کسب نماید. کلیه مطالب در قالب ۱۰ درس از آسان به سخت ارائه شده است ، توصیه و تاکید میکنیم حتی زبان آموزانی که سالها زبان انگلیسی را فرا گرفته و ترمهای متعددی را در آموزشگاهها مختلف سپری کرده اند این دوره را مطالعه کنند و دانش علمی انگلیسی خود را با امتحانات طبقه بندی شده و عملی آن محک بزنند.شایان ذکر است که مدت آموزش کامل دوره مقدماتی در موسسه فقط در ۱۵ جلسه (۱۰درس ) میباشد.

  • مناسب برای بزرگسالان
  • پایه سازی قوی و زیربنایی.
  • تسلط بر جملات سوالی.
  • یادگیری بیش از ۱۵۰۰ لغت و عبارت روزمره
Sign up online

2- سطح متوسط (Intermediate)

هدف از دوره متوسطه تسلط علمی و گفتاری در بیان کلیه جملات و ساختارهای پیشرفته و گوناگون است در پایان این دوره دانشجو میتواند با اعتماد به نفس کامل و با تسلط و سرعتی تقریبا معادل با زبان فارسی ! هر جمله ایی را به هر شکل ( یک مفهوم را به چند شکل ) بگوید. دوره متوسط در واقع بخش اصلی و شالوده و موتور محرک دوره EFL است این دوره شامل آموزش جامع زبان انگلیسی در غالب مکالمه محض یعنی Speaking(حرف زدن ) و Listening (گوش دادن و فهمیدن ) است و شامل آموزش کامل زمانها ( مهمترین بخش زبان انگلیسی) جملات سوالی، جملات ترکیبی و پیچیده، کلیه افعال با قاعده و بی قاعده، کلیه حروف اضافه، حروف ربط، صفات، قیود، ضمایر، جملات شرطی، مجهول، سببی، نقل قول و ... بطور کلی بررسی ساختار جامع زبان انگلیسی است. این دوره شامل ۷ درس است مدت آموزش کامل دوره متوسط که بخشی از آن در سه ماهه اول (۱۵ جلسه) و بخش دیگر آن در سه ماهه دوم (۳۰ جلسه ) برگزار میگردد میباشد. هر درس فقط به یک موضوع مشخصی اختصاص دارد و مطالب با کمال سادگی بطور واضح و روشن و درعین حال کامل و جامع بصورت گام به گام ( از ساده به سخت) ارائه شده و سپس با تمرینات عملی فراوان (بصورت شنیداری و گفتاری و دیداری ) ملکه ذهن میشود، از ابهام و پیچیدگی و ادغام موضوعات مختلف به شدت پرهیز شده است و رعایت دو اصل سادگی و تکرار موجب سهولت در یادگیری و پیشرفت سریع زبان آموز میگردد، این دوره علاوه بر کتاب دارای سی دی صوتی نیز میباشد.

  • مناسب برای بزرگسالان/li>
  • آموزش کامل زمانها
  • افزایش اعتماد بنفس در پایان دوره
Sign up online

3- سطح پیشرفته (Advance)

هدف از این دوره تسلط در مکالمات مربوط به آداب و معاشرت ، فرهنگ، نحوه زندگی و مکالمات تخصصی و موضوعی است. مهمترین ویژگی و دستاورد این دوره افزایش جهشی دامنه لغات زبان آموز به حدود ۱۵۰۰۰ لغت کاربردی است که بطور روزمره و فراوان در روزنامه ها ، رادیو و تلویزیون و سایر رسانه های گروهی بکار برده می شود. با گذراندن این دوره زبان آموز میتواند با اطمینان و با تسلط کامل در هر موقعیتی مثلا در فرودگاه، در گمرک ، هنگام خرید، در رستوران ، در سفارت، در کار و تجارت، هنگام کار با اینترنت، در سمینارها و هنگام تماشای فیلم ها و برنامه های ماهواره ایی، اخبار انگلیسی و ... زبان انگلیسی را بفهمد یا حرف بزند و کلیه احتیاجات زبانی خود را هنگام مسافرت بطور کامل برطرف نماید. کلیه مجلات، روزنامه ها، رمانها و غیره را مطالعه کند و در سخنرانیها و کنفرانسهای دانشگاهی خارجی شرکت نماید.

  • مناسب برای بزرگسالان
  • کلیه احتیاجات زبانی خود را هنگام مسافرت بطور کامل برطرف نماید.
  • افزایش جهشی دامنه لغات زبان آموز به حدود ۱۵۰۰۰ لغت کاربردی است.
Sign up online

Last chance to sign up for a course. We start next week